BĄDŹCIE ŚWIĘTYMI, BO JA JESTEM ŚWIĘTY
BĄDŹCIE ŚWIĘTYMI, BO JA JESTEM ŚWIĘTY

Jest to wspaniałe, że możemy być w duchowym kontakcie z naszymi świętymi patronami. Możemy również organizować i bawić się na balach oraz korowodach świętych. Tak, głęboko wierzymy w świętych obcowanie, a tego rodzaju zabawa - jeszcze bardzie kieruje nasz wzrok ku niebu. Poniżej otrzymane relacje

 

Wszyscy święci nasi Patronowie, módlcie się za nami!

 

 

 

NIEDOBCZYCE

 

5 listopada br. - Niezwykła to niedziela – do naszego kościoła przybyły całe zastępy Świętych – tych małych i tych trochę większych. Podczas mszy św. o 10.30 było wyjątkowo radośnie, bo dzieci i dorośli postanowili wcielić się w role wybranych przez siebie Świętych, aby przypomnieć nam w jaki sposób do świętości dochodzili tutaj na ziemi.

 

 

 

      WIĘCEJ >>>

 

BAL ŚWIĘTYCH W NIEDOBCZYCACH

 

 

 

WROCŁAW MUCHOBÓR


W ostatni dzień października br. nasza Ochronka zamieniła się w niebiańskie mieszkanie świętych. Na balu Wszyscy Święci bawili się doskonale. Nie zabrakło w tym dniu niebiańskich tańców, zabaw i konkursów, ale także poważnych rozmów o tym „co robić, aby zostać świętym” i o tym „jak to jest w niebie?” Hania stwierdziła: „Na pewno lepiej i ładniej niż na ziemi!”

 

 

 

EDMONTON

BAL ŚWIĘTYCH W PARAFII RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

 

 

 

 

ISTEBNA CENTRUM

 

 

 

WARSZAWA WOLA

 

 

 

 

EDMONTON

 BAL ŚWIĘTYCH W PRZEDSZKOLU

 

 

 

LWÓW

Przez wstawiennictwo ŚWIĘTYCH PROSIMY O POKÓJ!

 

 

 

BYTOM KARB

 

 

 

 

RADZIONKÓW

 

Przez jakie okno można świętych zobaczyć? Od tego pytania zaczęło się w przedszkolu nasze celebrowanie Dnia Wszystkich Świętych. Pytanie to postawił i odpowiedź na nie pomógł nam znaleźć, dialogując ze wszystkimi zebranymi w naszej kaplicy świętymi, ks. Arek Rząsa, a poczet zebranych świętych był bogaty. Po duchowym rozpoczęciu celebracji nadszedł czas na wspólną zabawę, którą prowadziły: św. Urszula Ledóchowska i Bł. Aniela Salawa, natomiast św. Joanna Beretta Molla od czasu do czasu sprawdzała stetoskopem jak radośnie biją serca naszych przedszkolnych świętych. Był też czas, gdy nasi święci zajęli się zabawą i od razu było widać na czym polega świętość w codzienności i tak np. czterech św. Józefów od razu ruszyło do budowania.

 

 

 

ORNONTOWICE

 

 

 

ŁEBA

 

 

 

KOMORÓW

 

 

 

KAMIEŃ ŚLĄSKI

Orszak Wszystkich Świętych ulicami Kamienia Ślaskiego

 

 

 

KTOWICE PANEWNIKI

 

 

 

CHRZĄSTOWICE

 

 

 

PAWŁOWICE

 

Zwieńczeniem wydarzeń października był BAL ŚWIĘTCH – kiedy to nasze przedszkolne sale zamieniły się w niebiańskie komnaty, w których spotykaliśmy się ze świętymi.

 

 

 

KĘDZIERZYN KOŹLE

Poznaliśmy niektórych świętych i powierzyliśmy im nasze rodziny!

 

 

Cdn.